מרפאות שיניים אונליין

השלמת שיניים – ניתן לעצור את עששת השיניים

השלמת שיניים לאחר אובדן שן היא תקופה מאוד קשה ומרגיזה. בדרך כלל זה נעשה במשרד רופא השיניים בהקדם האפשרי. רופא השיניים ישים סתימה בפה כדי לכסות את החור בו שימשה השן. הסתימה תעניק למטופל סט שיניים חדש. השלמת שן יכולה לקחת זמן רב תלוי בכמה פעמים העקירה של השן.

השלמת שיניים על ידי ביצוע רופא שיניים

שן שיש לה חור מרכזי גדול ורק צד אחד מושלמת לרוב תחילה. רופא השיניים יכין תבנית של השן כדי לראות איך היא צריכה להיראות ברגע שכל המילוי יהיה במקום. אם צריך לעקור את השן, רופא השיניים עשוי להציע למקם תחילה כתר או החלפת שן זמנית. בדרך כלל מדובר בשן סינטטית בצבע כסף שנראית כמעט כמו הדבר האמיתי.

אם השן לא מוסרת במהלך ביקור שיניים קבוע, ישנן אפשרויות נוספות שיש לבחון. כתרים הם הדרך הנפוצה ביותר להשלמת שן. לאחר השלמת השן רופא השיניים יסיר חלק קטן מהכתר וידביק את החלק שנותר על השן. לפעמים כתרים נועדו להתאים מעל קטע של השן שאין בה סתימה. זה נקרא כיפה.

השלמת שיניים דרכי פעולה של שיניים חסרות בפה

החלפת שיניים זמנית היא דרך נהדרת להשלים סתימה אם תהליך הסתימה הקבוע התעכב. לעיתים חייב להתרחש מצב חירום ורופא השיניים אינו יכול להשלים את המילוי הקבוע לפני שהמילוי הזמני נכנס לקו. רופא השיניים עשוי להמליץ ​​על חלופה זו אם נעשו תחילה הליכים אחרים. רופא השיניים כנראה ירשום אנטיביוטיקה כדי להגן מפני זיהום.

לאחר שהמילוי הושלם באסקס, אנגליה יכול להיות משתלם מאוד עבור אלה שאוהבים לטפל בשיניים. אנשים רבים אינם מבינים את החשיבות של תוכנית היגיינת שיניים טובה. בריאות השיניים צריכה להיות בראש סדר העדיפויות של מי שדואג לשיניים. כאשר השן הושלמה, לעתים קרובות זה מקל על רופא השיניים להשלים את הטיפולים וההליכים העתידיים.

הכנת שיניים היא תהליך של ניקוי, ליטוש והלבנה לפני ביצוע מילוי. לאחר סיום המילוי, רופא השיניים ישים דבק שיניים כלשהו על כל התפרים ששימשו בתהליך המילוי. יש להסיר תפרים מספר ימים לאחר סיום ההליך. לעיתים ניתן להשלים את ההליך בביקור יחיד אך פעמים אחרות ייתכן שיהיה צורך במספר ביקורים.

השלמת שיניים דרכי פעולה של שיניים חסרות בפה

כמה עולה השלמת שן

לאחר השלמת השן במלואה, יהיה עליה למלא אותה. חומר שומן יונח על השן ואז המילוי יונח על השן. רופא השיניים יעשה רושם מהשן. זה יעזור לרופא השיניים לקבוע כמה תעלה השן ולברר אם כתר יהיה אפשרות טובה יותר. התהליך כולו יכול להימשך בין כשבוע לארבעה שבועות בהתאם לחומרת השן ולכמות העבודה הכרוכה בכך.

השלמת שיניים בשיניים היא תהליך חשוב מאוד. לא רק שזה חסכוני, אלא שהתוצאות שהוא מספק הן קבועות. רופאי שיניים יכולים להשלים שיניים תוך ביקור אחד בלבד. בבחירת רופא שיניים לתהליך זה חשוב למצוא מי מנוסה ומוכן להעניק את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.

שלבי פעולה

לאחר השלמת המילוי, רופא השיניים ינחה אותך כיצד לטפל בחיוך החדש שלך. יהיה עליך להימנע מאכילה או שתייה כלשהי תוך שעתיים לאחר השלמת המילוי. יהיה עליך גם להימנע מכל סוג של פעילויות העלולות לגרום נזק לשיניים החדשות שלך.

השלמת שן יכולה להסתיים בעוד כשבוע. במהלך תקופה זו יתקיימו ביקורי המשך אצל רופא השיניים שלך. יהיה עליך לוודא שהמילוי מחלים כראוי ויהיה לך בחינת גמר. בשלב זה רופא השיניים ינחה אותך כיצד לטפל בחיוך החדש שלך. תוכל לחזור לעבודה בעוד כחודש.

האם טיפולי שיניים כאבים?

השלמת שיניים יכולה להיות תהליך ללא כאבים אם תבחרו ברופא שיניים מקצועי ומנוסה. בבחירת אחד לתהליך זה חשוב לוודא שהוא מנוסה בביצוע הליך זה. בקש מהחברים והמשפחה שלך הפניות למישהו שהם ממליצים עליו. אל תמהר לתהליך זה. קח את הזמן ותהנה מהתהליך!

ניווט תוכן
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים