מרפאות שיניים אונליין

מה עדיף – השתלות שיניים או גשר?

אנשים רבים מבולבלים לגבי הבחירה בין גשר לבין השתלות שיניים. לשניהם היתרונות והחסרונות שלהם, אבל מה שחשוב באמת הוא לדעת מה אתה רוצה לעשות עם השיניים. הפה שלך הוא ההגנה הראשונה שלך מפני כל עששת או פציעה, ולכן הוא צריך להיות בריא וחזק כל הזמן. אם אתה צריך עזרה עם זה, עליך לשקול אפשרויות כגון ציפויים, תותבות או גשרים.

השתלות שיניים הן הפתרון האידיאלי לאנשים הסובלים משיניים חסרות

אתה יכול להחליף אחת או יותר מהשיניים שלך בשתלים ולעולם לא תדאג ללבוש שוב תותבות.
גשרים שיניים זהים לתותבות במראה שלהם, אך הם אינם עוברים בחניכיים ואינם דורשים ממך לאכול או לשתות איתם. זה הופך אותם נוחים ואידיאליים למי שלא רוצה להתמודד עם הצחצוח או החוט דנטלי.

עליך לדבר עם רופא השיניים שלך על מצב השיניים שלך

לפני שתקבל החלטה לגבי האפשרות הטובה ביותר עבורך. שאל אותם על היתרונות של שתלים על גשרים ואיזה הליך יתאים לך ביותר. חשוב לדעת מה יקרה לאחר ביצוע ההליך כך שתהיה לך תוכנית אם אתה צריך להמשיך לטפל בשיניים לאחר מעשה. התוצאה הסופית תהיה שיש לך דבר אחד פחות שאתה צריך לחשוב עליו – אבל אתה גם צריך להרגיש בנוח עם הרעיון שיש לך שיניים חדשות.

אפשרות נוספת היא הליך השתלת שיניים

תהליך זה כולל הצבת בורג טיטניום לכל אחד מאתרי השורש של השן. לאחר הבורג במקומו, העצם מתמזגת עם הטיטניום. אתרי השורש של השיניים שלך לעולם לא יושפעו ויישארו ללא פגע. ההליך אינו קבוע, אך רוב החולים בוחרים באפשרות זו מכיוון שהם רוצים שהחיוך שלהם ייראה טוב ככל האפשר.

אם ברצונך לבצע השתלות שיניים

עליך לבקר אצל רופא השיניים ולדון באפשרות של הצבת גשר בין השיניים שברצונך להחליף.
השתלת שיניים, כמובן, נחשבת לחזקה בהרבה מזו של גשר. ישנן סיבות רבות לכך שגשר אינו הבחירה הנכונה למצבך. אחת הסיבות העיקריות לכך שנחשבים לעתים קרובות להשתלות שיניים היא כי הריקבון וההידרדרות הישנים אינם חולפים עם הזמן כמו עם גשרי שיניים. חשוב גם להבין כי השתלות שיניים דורשות יותר זמן לריפוי מאשר גשרים – עד שישה חודשים – כך שתצטרך להתאזר בסבלנות במהלך תקופה זו.

רוצים לקרוא עוד מידע על השתלות שיניים טיפולי שיניים תוכלו לבקר באתר של רופא שיניים ברעננה  דן קוזק

רופא השיניים שלך יכול לבצע את ההליך מכיוון שתוכל לעשות זאת בעצמך בבית. אם תחליט לבצע את ההליך בעצמך, יש לקחת בחשבון כמה דברים. הדבר החשוב ביותר לעשות הוא מחקר שיבטיח לך להבין היטב את הסיכונים הכרוכים בהשתלות שיניים. תרצה גם לוודא שאתה מוכן לקחת את הקפיצה הזו לשחזור החיוך שלך. רבים שעוברים את ההליך מרגישים חיוביים מאוד לגבי התוצאות.
מה עדיף - השתלות שיניים או גשר?

שתלים דנטליים הרבה יותר נוחים מגשרים

מכיוון שהם אינם דורשים הצבת סיכות בעצם היכן שהשן הישנה הייתה. כמו כן, אין צורך ללכת לרופא השיניים כל כמה חודשים כדי לבצע את ההליך. שתל דנטאלי מושתל בעצם בעצם. לאחר השלמתו, אין צורך לעשות דבר נוסף. עם זאת, לפני ביצוע הליך השתלת שיניים, עליך לוודא שאתה מבין היטב את היתרונות והחסרונות של שני ההליכים – השתלות שיניים וגשר – כך שתוכל לקבל החלטה מושכלת לגבי מה הטוב ביותר למצבך.

לאיגוד השיניים האמריקאי יש מידע רב ערך על היתרונות והחסרונות של השתלות שיניים

אולם לפני שתחליט, חשוב להתייעץ עם רופא החניכיים שלך כדי לקבל נקודת מבט ברורה האם הליך זה מתאים לך. זכור, ישנם גורמים רבים המעורבים בקביעת מה הטוב ביותר עבור הפה שלך, כולל גיל, בריאות הפה, הבריאות הכללית וכמות הכסף שיש לך להליך זה. כמו כן, עליך להיות מוכן לבצע טיפול שיניים שוטף בצורה של צילומי רנטגן רגילים, ניקוי והליכים רלוונטיים אחרים. שוחח עם רופא החניכיים שלך היום על היתרונות והחסרונות של טיפול שיניים זה.

ניווט תוכן
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים